Odluka o izboru pristupnika za upis u 1. godinu studija (2023./2024. ak. god.)

pexels-karolina-grabowska-4467858
23. siječanj 2024.

Na temelju javnog natječaja za upis studenata na doktorski studij Biofizike, objavljenog u listu Universitas broj 166 dana 25. rujna 2023. godine i na mrežnim stranicama Fakulteta, u natječajnom roku prijavilo se pet kandidata: Karla Akrap, mag. educ. biol. et chem., Martina Grubeša, mag. fizike i zemljopisa, Lovro Gudlin, mag. edu. phys., Ivana Kero, mag. biol. mol., i Marina Ugrin, mag. educ. biol. et chem. Prijave na natječaj zaprimale su se do 30. studenog 2023. godine.

Dostavljenu natječajnu dokumentaciju razmotrilo je Natječajno povjerenstvo u sastavu:

• izv. prof. dr. sc. Larisa Zoranić (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu) – predsjednica,
  • doc. dr. sc. Martina Požar (Prirodoslovno-matematički fakultet u Splitu) – članica,
  • prof. dr. sc. Vesna Boraska Perica (Medicinski fakultet u Splitu) – članica,

imenovano na elektroničkoj sjednici Vijeća doktorskog studija održanoj 11. – 15. prosinca 2023. godine. Natječajno povjerenstvo donijelo je Odluku o izboru pristupnika za upis u 1. godinu za akademsku godinu 2023./2024.:

1. Karla Akrap, mag. educ. biol. et chem.,
  2. Martina Grubeša, mag. fizike i zemljopisa,
  3. Lovro Gudlin, mag. edu. phys.,
  4. Ivana Kero, mag. biol. mol.,
  5. Marina Ugrin, mag. educ. biol. et chem.

Starije