Doktorandi

29. rujan 2023.

Doktorski studij Biofizike privlači studente iz različitih polja prirodnih znanosti, pružajući im interdisciplinarno iskustvo koje spaja principe fizike i biologije. Osim fizičara i biologa, naš program također privlači studente iz srodnih disciplina poput kemije, medicinskih znanosti i inženjerstva.

Od pokretanja studija 2007. godine do danas je 22 studenata iz Hrvatske i inozemstva uspješno završilo naš doktorski program, što im omogućava da novostečeno znanje i vještine primijene u svojim novim znanstvenim, stručnim i poduzetničkim pothvatima. Svake akademske godine upisujemo do 5 studenata u prvu godinu studija.

Naša misija je potaknuti kritičko razmišljanje i istraživački duh, te pripremiti doktorande za izazove budućnosti u akademiji, industriji i istraživačkim centrima diljem svijeta.

Pridružite nam se i budite dio dinamične zajednice koja istražuje granice znanosti i donosi pozitivne promjene u svijetu oko nas!